SEO a internetový marketing

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je jedním z nejdůležitějších nástrojů internetového marketingu, který dokáže zvýšit návštěvnost Vašeho webu.

Webové stránky optimalizované pro vyhledávače se po zadání hledaného výrazu (klíčového slova) objeví ve výsledcích vyhledávání na předních místech. Stoupá tak pravděpodobnost, že zákazník Vaše stránky najde a vybere si je mezi ostatními.

Jak postupujeme a na co se zaměřujeme při SEO analýze?

Klíčová slova

Na základě analýzy obsahu internetové prezentace zjistíme, na jaká klíčová slova je důležité se zaměřit, aby zákazníci Váš web ve vyhledávačích našli.

Konkurence

Zjistíme, jaké postavení jejich webové stránky ve vyhledávačích zaujímají a analyzujeme klíčová slova v textech.

Technické zpracování

Vytvoříme nebo upravíme zdrojový kód Vašich stránek podle SEO standardů tak, aby jeho struktura byla co nejjednodušší a nejefektivnější.

Obsah stránek

Doporučíme Vám, jak vytvořit relevantní obsah stránek s kvalitními texty, vhodně zvolenými klíčovými slovy, správnou strukturou nadpisů a zvýrazněnými pasážemi copy.

Registrace v katalozích

Dalším způsobem, jak učinit Váš web viditelnějším, je jeho registrace v nejrůznějších regionálních či celoplošných katalozích. Postaráme se o registraci Vašich stránek ve vhodných internetových katalozích tak, aby je našlo ještě více potenciálních zákazníků.